Ziemia - Planszetka gracza 15"x15" / 38cm x 38cm - gumowa mata do gier planszowych

Ziemia - Planszetka gracza 15"x15" / 38cm x 38cm - gumowa mata do gier planszowych

Przewidywany czas realizacji 3-7 dni roboczych
SKU ZIEMIA

Opcje

Antypoślizgowa, gumowa planszetka gracza dedykowana do gry Ziemia. Mata przedstawia trasę górskiego szlaku. Taka oprawa wizualna pozwala lepiej wczuć się w grę, co znacznie zwiększa doznania z rozgrywki. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni karty i akcesoria przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.
Antypoślizgowa, gumowa planszetka gracza dedykowana do gry Ziemia. Mata przedstawia krajobraz nad jeziorem. Taka oprawa wizualna pozwala lepiej wczuć się w grę, co znacznie zwiększa doznania z rozgrywki. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni karty i akcesoria przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.
Antypoślizgowe, gumowe planszetki gracza dedykowane do gry Ziemia. Maty przedstawiają pięć różnych krajobrazów. Taka oprawa wizualna pozwala lepiej wczuć się w grę, co znacznie zwiększa doznania z rozgrywki. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni karty i akcesoria przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.
Antypoślizgowa, gumowa planszetka gracza dedykowana do gry Ziemia. Mata przedstawia zieloną, górską polanę. Taka oprawa wizualna pozwala lepiej wczuć się w grę, co znacznie zwiększa doznania z rozgrywki. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni karty i akcesoria przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.
Antypoślizgowa, gumowa planszetka gracza dedykowana do gry Ziemia. Mata przedstawia krajobraz pustynny. Taka oprawa wizualna pozwala lepiej wczuć się w grę, co znacznie zwiększa doznania z rozgrywki. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni karty i akcesoria przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.
Antypoślizgowa, gumowa planszetka gracza dedykowana do gry Ziemia. Mata przedstawia zorzę polarną. Taka oprawa wizualna pozwala lepiej wczuć się w grę, co znacznie zwiększa doznania z rozgrywki. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni karty i akcesoria przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.

Potrzebujesz jeszcze 250,00 zł aby otrzymać darmową dostawę!
Darmowa dostawa dostępna tylko na terenie UE

Więcej informacji

Rodzaj produktu / materiał Mata gumowa do gier planszowych
Materiał Guma naturalna 2 mm, poliester jednostronnie
Zadruk jednostronny
Wzór główny Górski Szlak, Jezioro, Custom, Polana, Pustynia, Zorza Polarna
Wykończenie cięcie laserowe
Kompatybilne gry Ziemia
Wymiary 38 cm x 38 cm / 15" x 15"
Wariant Górski Szlak, Jezioro, Komplet 5 wzorów, Polana, Pustynia, Zorza Polarna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Ziemia - Planszetka gracza 15"x15" / 38cm x 38cm - gumowa mata do gier planszowych
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

Gramy razem! 

Masz jakieś uwagi co do naszych produktów, rady co powinniśmy w nich zmienić
lub wiesz, jakich produktów zdecydowanie brakuje w naszej ofercie?

Koniecznie daj nam znać! Cały czas staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb graczy
a najciekawsze pomysły nagradzamy voucherami do naszego sklepu!