Grajmy razem! Oferty pracy dla miłośnikow gier bez prądu

Dołącz do naszego świata, w którym praca to nie tylko obowiązek, ale także pasja. Tu możesz dowiedzieć się więcej o możliwościach zatrudnienia w naszej firmie, która jest jednym z czołowych graczy na rynku akcesoriów do gier bez prądu. Jesteśmy zespołem pełnym entuzjastów gier planszowych, bitewnych i RPG. Nasza firma nie jest tylko miejscem pracy – to miejsce, w którym twoje zainteresowania i pasje łączą się z codzienną działalnością biznesową. 

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Pasja to nasza siła napędowa. W Playmatach wiemy, że kluczem do sukcesu jest kochać to co się robi. Dlatego poszukujemy osób, które uwielbiają gry i chcą przekształcić tę pasję w pracę. Jeśli jesteś fanem planszówek i gier bez prądu, to jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas miejsce dla siebie.
  • Rozwój i nowe wyzwania są równie ważne jak efekty. Oferujemy możliwość rozwijania się w dynamicznym środowisku - organizujemy szkolenia i warsztaty oraz oferujemy dostęp do posiadanej przez nas dużej bazy kursów, książek i materiałów edukacyjnych.
  • Doceniamy kreatywność. Tworzenie nietuzinkowych produktów to część naszej codziennej pracy. Jeśli masz pomysły i chcesz je wcielać w życie, zawsze damy Ci szansę.
  • Nasz zespół to grupa ludzi, którzy dzielą Twoje zainteresowania. Razem tworzymy atmosferę pełną entuzjazmu i inspiracji. To świetne miejsce do wymiany doświadczeń i pomysłów.

Czego oczekujemy od kandydatów i co oferujemy?

Oczywiście zależy to od stanowiska na które rekrutujemy, jednak zawsze ważna jest pasja, znajomość rynku gier bez prądu (planszówek, bitewniaków i RPG) i płynność posługiwania się językiem angielskim. Oprócz satysfakcjonującej pracy i możliwości rozwijania swoich umiejętności, oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg dodatkowych benefitów. Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze i miał szansę na rozwijanie swojej kariery.

Dołącz do nas!

Nawet jeśli nie widzisz w tej chwili stanowiska dla siebie, ale wiesz, że Twoje doświadczenie i umiejętności będą dla nas cenne i chcesz wprowadzić trochę magii planszówek i gier do świata biznesu, czekamy na Twoje CV. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego!

Prześlij swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@netfire-group.com koniecznie dołączając aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji!