Płatności

W naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności: 

1. Płatność natychmiastowa Przelewy24

Umożliwia płatności Blikiem, kartą kredytową lub przelem online. O potwierdzeniu płatności zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną na podany adres e-mail. Zamówienia opłacone przy użyciu płatności natychmiastowej trafiają do realizacji w momencie zaksięgowania płatności (zwykle natychmiastowo). 

 2. Przelew bankowy:

Aby dokonać płatności wykonaj przelew bankowy na dane, które znajdziesz poniżej. Zamówienia opłacone przelewem zostają skierowane do realizacji po zaksięgowaniu płatności. Nieopłacone zamówienia zostają anulowane po pięciu dniach roboczych od ich złożenia.

Dane do przelewu: 

Netfire Group sp. z o.o. Sp. K.

Brandta 7B

85-306 Bydgoszcz

Nr konta: 78 1050 1139 1000 0090 8265 8882

W tytule prosimy podać imię i nazwisko oraz numer zamówienia. 

Dostawa

Dla wszystkich zamówień o wartości łącznej powyżej 250 zł obowiązuje darmowa dostawa.

W naszym sklepie dostępne są następujące formy dostawy/odbioru zamówień: 

 1. PACZKOMAT INPOST 

Tą formę dostawy można wybrać jedynie w przypadku produktów spełniających wymagania gabarytowe (mieszczących się do paczkomatu) takich jak mniejsze rozmiary mat do gier, dice traye lub inne akcesoria. Koszt dostawy: 13,99 zł 

2. KURIER - Przedpłata

Przesyłka kurierska dostępna dla większości zamówień standardowych. Ceny dostawy: 

Zamówienia o wadze poniżej 1kg możliwych do wysyłki kopertą kurierską: 14,99 zł
Zamówienia o wadze łacznej do 20 kg (oraz każda kolejna paczka): 19,00 zł

3. KURIER - Pobranie

Przesyłka kurierska pobraniowa - płatności dokonujesz przy odbiorze paczki. Cena dostawy 29,99 zł (pojedyńcza paczka o wadze do 20kg).

4. ODBIÓR OSOBISTY - darmowy. Paczkę można odebrać w naszym biurze w Bydgoszczy w dni robodcze od godziny 8:00 do 16:00. Adres odbioru: 

Netfire Group / Playmaty, ul. Kościuszki 27 C, IV piętro, Bydgoszcz 

 PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

Oferujemy dostawy zamówień za granicę realizowane za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej (GLS, FedEx). Aby złożyć zamówienie zagraniczne prosimy o skorzystanie z angielskiej wersji językowej sklepu (zmieniając język w lewym górnym narożniku strony lub wchodząc bezpośrednio na adres www.playmats.eu).

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia jest zależny od rodzaju zamówionego produktu. W przypadku produktów standardowych, dostępnych w regularnej ofercie realizacja i wysyłka następuje zazwyczaj do 5 dni roboczych od momentu zamówienia, w przypadku dłuższego czasu realizacji klient zostanie o tym powiadomiony drogą elektroniczną. W przypadku zamówień personalizowanych z własnym wzorem w standardowym rozmiarze czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych, dla produktów personalizowanych w niestandardowym rozmiarze lub nietypowych termin realizacji jest zawsze ustalany indywidualnie drogą mailową. 

Deklarowany czas dostarczenia przesyłki to maksymalnie cztery dni robocze dla przesyłek krajowych, może być on jednak dłuższy z powodów niezależnych od nas (wynikających z działań firmy realizującej dostawę). Link do śledzenia zamówienia otrzymasz zawsze w potwierdzeniu wysyłki. 

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij nam e-mail na adres kontakt@playmaty.pl