O matach i akcesoriach do gier bitewnych, planszowych i RPG wiemy wszystko.

Gramy razem! Zapewnimy kompletne wyposażenie Twojego stołu w akcesoria dopasowane do tego, w co grasz.

Znajdziesz u nas przede wszystkim maty do gier bitewnych, planszowych i karcianych. Dostosuj matę do tego, w co grasz - wybierz spośród setek kombinacji różnych wzorów, technologii wykonania oraz rozmiarów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o materiałach, których używamy do produkcji naszych mat i akcesoriów? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, w którym omawiamy wszystkie dostępne u nas materiały i technologie - znajdziesz go poniżej.

Produkujemy maty i akcesoria dla miłośników każdego rodzaju gier bez prądu

Jeśli do tej pory nie używasz mat w swoich grach planszowych, bitewnych i karcianych to uwierz nam - kiedy raz spróbujesz, nie będziesz już grać inaczej.

Znajdziesz u nas również suchościeralne maty i księgi do gier RPG, po których możesz pisać i ścierać tak dużo jak tylko chcesz i za każdym razem stworzyć zupełnie nową mapę przygody, którą przeżywacie. Do każdej maty proponujemy akcesoria takie jak tacki do rzucania kostkami lub gumowe tereny 2D, które pozwolą Ci stworzyć pole bitwy, które możesz zabrać ze sobą wszędzie i mieć zawsze pod ręką.

Produkujemy lokalnie i dbamy o każdy detal. Gwarantujemy możliwość dopasowania naszych akcesoriów do potrzeb nawet najbardziej wymagających graczy. 

Personalizujemy nasze produkty i dopasowujemy je do Twoich potrzeb

Wyprodukujemy dla Ciebie matę w prawie dowolnym rozmiarze, kształcie i z nadrukiem, który możesz samodzielnie wybrać. W naszym sklepie możesz zamówić maty i akcesoria personalizowane w rozmiarach znajdujących się w naszej standardowej ofercie - jeśli potrzebujesz maty w dowolnym rozmiarze lub z niestandardowym wykończeniem napisz do nas. 

Współpracujemy z biznesem - zapytaj nas o wycenę lub zostań dystrybutorem marki Playmaty

Jeśli chciałbyś zostać dystrybutorem naszych produktów, interesuje Cię wycena biznesowa albo dowolna inna forma współpracy B2B odwiedź naszą stronę dla biznesu. Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami.