Zestaw do RPG: Mały Papirus Wielokrotnego Użytku

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Zestaw zawiera:

- Małą suchościeralną matę do RPG, 50x50 cm (wzór Papirus1);
- Dice tray (wzór Papirus);
- Zestaw żetonów suchościeralnych (średnica 1”).

W zestawie nawet do 15% taniej! Łączna cena poszczególnych artykułów poza pakietem to aż 112 zł.

Uwaga: Domyślnie mata posiada siatkę kwadratową, skorzystaj z menu rozwijanego podczas zamówienia żeby zmienić wzór na siatkę hexagonalną.manufactured_poland.png

95,00 zł

Więcej informacji

Trzymasz w dłoniach tajemniczy, niewielki kawałek niezapisanego papirusu. Na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie zwyczajny, postanawiasz jednak to sprawdzić. Okazuje się, że to jednak nie zwykły kawałek materiału, wystarczy jedno dotknięcie, a wszystkie zapisane na nim rzeczy znikają i można wykorzystać go ponownie.

Ten zestaw pozwoli Ci jeszcze bardziej wczuć się w klimat przygody podczas sesji. Dice tray nie tylko wygłuszy dźwięk toczących się kostek, ale też pozwoli utrzymać je w jednym miejscu i ułatwi odczytywanie wyników rzutów. Na macie i żetonach suchościeralnych możesz tworzyć fantastyczne przygody za każdym razem na nowo i modyfikować je na bieżąco w trakcie sesji RPG.

Suchościeralna mata wykonana z lekkiego materiału PVC z dodatkową błyszczącą powłoką, po której możesz pisać mazakami do tablic i wielokrotnie ścierać. W komplecie do maty znajduje się wysokiej jakości pisak ścieralny oraz ściereczka. Dodatkowo, do maty suchościeralnej dodajemy tackę na kości z wysokiej jakości neoprenu oraz zestawy zmywalnych żetonów o wielkości 1".

Maty Zmywalne charakteryzuje:

  • całkowita odporność na ciecze i zalania
  • łatwość w czyszczeniu
  • wykonanie na jakościowym materiale PVC z naniesioną błyszczącą, suchościeralną powłoką

UWAGA! Z powodów technologicznych ostateczny rozmiar produktu może odbiegać od podanego o +/- 5mm.

Produkty powiązane

Opinie (0)