Zestaw do RPG: Duży Papirus Wielokrotnego Użytku

Indeks:

Stan: Nowy produkt

Zestaw zawiera:

- Dużą suchościeralną matę do RPG, 80x80 cm (wzór Papirus1);
- Dice tray (wzór Papirus);
- Zestaw żetonów suchościeralnych (średnica 1”);
- Zestaw żetonów suchościeralnych (średnica 3” i 4”).

Uwaga: Domyślnie mata posiada siatkę kwadratową, skorzystaj z menu rozwijanego podczas zamówienia żeby zmienić wzór na siatkę hexagonalną.manufactured_poland.png

149,00 zł

Więcej informacji

Znajdujesz duży kawałek papirusu, wydaje Ci się, że nie ma w nim nic niezwykłego, po bardziej wnikliwym badaniu okazuje się jednak, że jest magiczny. Nie ważne co się na nim zapisze, wystarczy prosty gest, żeby wszystko zniknęło, a sam materiał był jak nowy.

Ten zestaw pozwoli Ci zbudować wyjątkową atmosferę podczas każdej sesji RPG. Dice tray nie tylko wygłuszy dźwięk toczących się kostek, ale też pozwoli utrzymać je w jednym miejscu i ułatwi odczytywanie wyników rzutów. Na macie i żetonach suchościeralnych możesz tworzyć fantastyczne przygody za każdym razem na nowo i modyfikować je na bieżąco w trakcie gry.

Suchościeralna mata wykonana z lekkiego materiału PVC z dodatkową błyszczącą powłoką, po której możesz pisać mazakami do tablic i wielokrotnie ścierać. W komplecie do maty znajduje się wysokiej jakości pisak ścieralny oraz ściereczka. Dodatkowo, do maty suchościeralnej dodajemy tackę na kości z wysokiej jakości neoprenu oraz 2 zestawy zmywalnych żetonów o wielkości 1", 2" i 3".

W zestawie nawet do 15% taniej! Łączna cena poszczególnych artykułów poza pakietem to aż 171 zł.

Maty Zmywalne charakteryzuje:

  • całkowita odporność na ciecze i zalania
  • łatwość w czyszczeniu
  • wykonanie na jakościowym materiale PVC z naniesioną błyszczącą, suchościeralną powłoką

7-H-3-pl.jpg

UWAGA! Z powodów technologicznych ostateczny rozmiar produktu może odbiegać od podanego o +/- 5mm.

Produkty powiązane

Opinie (0)