Star Realms & Hero Realms

Indeks: K055

EAN: 5907737307219

Stan: Nowy produkt

Wysokiej jakości gumowa mata pasująca zarówno do gry Star Realms i Hero Realms z antypoślizgową powierzchnią dla ochrony manufactured_poland.pngTwoich kart i akcesoriów podczas rozgrywki.

79,00 zł

Opis

Rozmiar 24" x 14" / 60 cm x 35 cm
Pakowanie Tuba kartonowa z zatyczkami
Materiał Guma naturalna, poliester

Więcej informacji

Antypoślizgowa, gumowa, minimalistyczna mata dedykowana do gier Star Realms oraz Hero Realms. Na planszy znajdują się miejsca na karty wykorzystywane podczas gry. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni elementy przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.

Cechy maty:

  • Trwała, odporna na UV, zarysowania oraz pranie
  • Wycinane laserowo brzegi minimalizują ryzyko strzępienia się krawędzi oraz rozwarstwiania materiału
  • Miękki, przyjemny w dotyku materiał, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w grach karcianych ale również jako podkładka pod myszkę Twojego komputera
  • Antypoślizgowe podłoże zapobiega przesuwaniu matyk016_pod_web.jpg

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Wyprodukowano w Polsce. Produkt wykonany w zgodzie z certyfikatami RoHS, CE oraz EN 71 z użyciem oryginalnych tuszy HP dla mat latexowych oraz szwajcarskich rozwiązań Sensient dla mat gumowych. Maty nie posiadają szkodliwych ftalanów. Maty gumowe posiadają podkład z wysokiej jakości kauczuku naturalnego (NR). Procesy produkcyjne przebiegają w oparciu o wdrażane procedury Lean Manufacturing zgodnie z filozofią Kaizen.

pasek-bezpieczenstwo-PL.jpg

Potrzebna customizacja produktu ?

Jako producent możemy spersonalizować produkt: dostosować rozmiar, zmienić grafikę, zmienić kształt maty czy dodać siatkę rozmieszczenia obiektów do Twojej gry! Zapraszamy do działu CUSTOMIZOWANE, jeśli jesteś wydawcą - do działu B2B.
UWAGA! Z powodów technologicznych ostateczny rozmiar produktu może odbiegać od podanego o +/- 5mm.

Produkty powiązane

Opinie (0)