Pokemon - Minimalistyczna mata dla 2 graczy

Indeks: K053

EAN: 5907737307196

Stan: Nowy produkt

Wysokiej jakości gumowa mata do gry Pokemon z antypoślizgową powierzchnią dla ochrony manufactured_poland.pngTwoich kart i akcesoriów podczas rozgrywki.

115,00 zł

Opis

Rozmiar 27" x 18" / 69 cm x 45 cm
Pakowanie Tuba kartonowa z zatyczkami
Materiał Guma naturalna, poliester

Więcej informacji

Antypoślizgowa, gumowa mata dedykowana dla dwóch graczy do gry Pokemon. Na planszy znajdują się miejsca na wszystkie karty i akcesoria wykorzystywane podczas gry. Poza zwiększonymi walorami estetycznymi gry, mata dodatkowo chroni elementy przed zniszczeniem oraz przesuwaniem.

Cechy maty:

  • Trwała, odporna na UV, zarysowania oraz pranie
  • Wycinane laserowo brzegi minimalizują ryzyko strzępienia się krawędzi oraz rozwarstwiania materiału
  • Miękki, przyjemny w dotyku materiał, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w grach karcianych ale również jako podkładka pod myszkę Twojego komputera
  • Antypoślizgowe podłoże zapobiega przesuwaniu matyk016_pod_web.jpg

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Wyprodukowano w Polsce. Produkt wykonany w zgodzie z certyfikatami RoHS, CE oraz EN 71 z użyciem oryginalnych tuszy HP dla mat latexowych oraz szwajcarskich rozwiązań Sensient dla mat gumowych. Maty nie posiadają szkodliwych ftalanów. Maty gumowe posiadają podkład z wysokiej jakości kauczuku naturalnego (NR). Procesy produkcyjne przebiegają w oparciu o wdrażane procedury Lean Manufacturing zgodnie z filozofią Kaizen.

pasek-bezpieczenstwo-PL.jpg

Potrzebna customizacja produktu ?

Jako producent możemy spersonalizować produkt: dostosować rozmiar, zmienić grafikę, zmienić kształt maty czy dodać siatkę rozmieszczenia obiektów do Twojej gry! Zapraszamy do działu CUSTOMIZOWANE, jeśli jesteś wydawcą - do działu B2B.
UWAGA! Z powodów technologicznych ostateczny rozmiar produktu może odbiegać od podanego o +/- 5mm.

Produkty powiązane

Opinie (0)