Współpraca

Dla kogo tworzymy i z kim współpracujemy?


Nasza oferta jest szeroka i dostosowana by obsługiwać dowolny segment łańcucha dostaw. Obsługujemy klientów detalicznych, hurtowników, wydawnictwa i agencje reklamowe. Produkty wysyłamy według specyfikacji klienta w opakowaniach pojedynczych lub zbiorczych.

Sprzedaż detaliczna
Obsługujemy klientów detalicznych poprzez nasze sklepy internetowe: playmaty.pl, playmats.eu, unikalneobrazy.pl, sacra.pl, resinarium.com oraz na platformie Amazon Prime

Sklepy z grami
Zaopatrujemy sklepy w maty i rozmaite akcesoria do gier bitewnych, karcianych, planszowych i fabularnych.

Wydawcy
Wspieramy wydawców w produkcji mat do gier oraz dystrybucji poprzez kanały własne partnerów lub usługę Drop Shipping. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oficjalnych mat do gier, wykonaliśmy maty dla takich firm jak Phalanx, Lucky Duck Games, Q-Workshop, Ludi Creations i Rebel (Asmodee Group). W ramach współpracy z wydawcami zapewniamy gotowe zdjęcia, prototypowe maty przedprodukcyjne i rendery 3D.

Dystrybutorzy
Posiadamy wiele modeli dystrybucji własnych produktów - od sklepów partnerskich, przez hurtowników po wydawców. Jeśli chcesz rozpocząć hurtową dystrybucję w swoim kraju, skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci ofertę współpracy.

Twórcy kickstarterów
Współpracowaliśmy z wieloma kampaniami Kickstarter i zawsze możemy zaoferować bezpłatne próbki niezależnie od etapu kampanii. W naszych obiektach znajduje się studio fotograficzne, możemy dostarczyć zdjęcia i rendery swoich produktów w wysokiej rozdzielczości, które można wykorzystać na stronie kampanii. Wiemy, ile pracy zajmuje przygotowanie i promocja kampanii crowdfundingowej - dlatego zawsze staramy się możliwie ułatwić ją twórcom!

Biznes
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a skala produkcji i dystrybucji jest ponad dwukrotnie większa każdego roku. Tylko w 2019 roku wyprodukowaliśmy ponad 100 000 indywidualnych produktów, które trafiły na rynki na całym świecie. Jeśli chcesz nawiązać relacje biznesowe - skontaktuj się z nami, jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Planujemy zintensyfikować ekspansję rynków Europy Zachodniej, a także Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Artyści
Współpracujemy z wieloma artystami, którzy tworzą grafiki dla naszych produktów.

Innowatorzy
Wspieramy firmy, które chcą wdrożyć nowe produkty na rynek. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na prototypowanie produktów od jednej sztuki. Dodatkowo przygotowywujemy rendery 3D i zdjęcia do celów promocyjnych i pełną wycenę produktu przed wdrożeniem go na rynek.