Wysyłka i dostawa

WYSYŁKA TOWARU

 1. Zamówiony towar dostarczany jest Klientowi za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na adres wskazany w zamówieniu.
 2. Koszt transportu dla przesyłek opłaconych przelewem  wynosi 20 zł brutto.
 3. Koszt transportu dla przesyłek za pobraniem wynosi 25 zł brutto.
 4. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w siedzibie firmy.
 5. Sklep internetowy przekazuje zamówienie do zrealizowania następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty należności na konto sprzedawcy.
 6. Wysyłki towaru realizowane są codziennie w dni robocze.
 7. Dostarczenie zamówionego towaru następuje w terminie od 2 do 7 dni roboczych od zaksięgowania płatności za zakupiony towar na koncie sprzedawcy.
 8. W przypadku niemożności realizacji zamówienia we wskazanym terminie z przyczyn zależnych od sprzedawcy lub niedostępności towaru, Klient zostanie poinformowany o tym fakcie oraz o przewidywanym terminie wykonania transakcji (nie dłuższym niż 14 dni), . Informacja w tym zakresie zostanie przesłana pisemnie na adres e-mail wskazany w zamówieniu.
 9. Jeżeli Sprzedawca nie miał wpływu na wybór przewoźnika przez Klienta, ryzyko przypadkowej utraty lub zniszczenia rzeczy przechodzi na Klienta z chwilą jej wydania Klientowi. Za chwilę wydania rzeczy uważa się jej powierzenie przez Sprzedawcę przewoźnikowi.
 10. W chwili odbioru paczki z zamówieniem, Klient powinien sprawdzić, w obecności Kuriera stan przesyłki, W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, przesyłki nie należy przyjmować, a Klient jest zobowiązany zgłosić ten fakt kurierowi ( dostawcy ) w celu sporządzenia przez Kuriera protokołu szkody.
 11. W przypadku nieuzasadnionego nieodebrania przesyłki opłaconej przelewem lub przesyłki za pobraniem Klient zostanie obciążony kosztami za zwrot paczki do nadawcy.