DeathWorld Tomb 44”x60” / 112x152 cm - jednostronna, antypoślizgowa mata materiałowa

Pamiętaj! Przy długotrwałym przechowywaniu w formie złożonej w kostkę (na przykład podczas wysyłki) na matach materiałowych mogą pojawić się zagniecenia, które nie wyprostuja się po rozłożeniu maty. W takiej sytuacji może być konieczność wyprasowania maty przed pierwszym użyciem oraz później, po każdorazowymn dłuższym przechowywaniu. 

DeathWorld Tomb 44”x60” / 112x152 cm - jednostronna, antypoślizgowa mata materiałowa

SKU GWM059-N
Jednostronna mata bitewna "Deadworld Tomb" w rozmiarze (112x152 cm / 44"x60") to idealne pole walki dla gier takich jak Warhammer 40,000 i Warhammer 30,000 (Horus Heresy). Wykonana z materiału Anti-slip, zapewnia doskonałą stabilność figurkom podczas intensywnych bitew. Klimatyczny wzór ruin i zniszczeń nadaje każdej rozgrywce mrocznego, realistycznego charakteru.

Potrzebujesz jeszcze 250,00 zł aby otrzymać darmową dostawę!
Darmowa dostawa dostępna tylko na terenie UE

Opis / DeathWorld Tomb 44”x60” / 112x152 cm - jednostronna, antypoślizgowa mata materiałowa

Jednostronna mata bitewna "Deadworld Tomb" w rozmiarze (112x152 cm / 44"x60") to idealne pole walki dla gier takich jak Warhammer 40,000 i Warhammer 30,000 (Horus Heresy). Wykonana z materiału Anti-slip, zapewnia doskonałą stabilność figurkom podczas intensywnych bitew. Klimatyczny wzór ruin i zniszczeń nadaje każdej rozgrywce mrocznego, realistycznego charakteru.

"Deadworld Tomb" przenosi graczy na postapokaliptyczne pole bitwy, gdzie pozostałości dawnych cywilizacji i ślady niekończących się wojen tworzą dramatyczną scenerię każdej rozgrywki. Precyzyjnie zaprojektowany wzór oddaje szczegóły zniszczonego świata, od ruin budowli po głębokie kratery. Ta mata to nie tylko estetyczny dodatek, ale przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie, które podnosi poziom immersji w trakcie gry.

 

Materiał Anti-slip, z którego wykonana jest mata, zapewnia doskonałą przyczepność do stołu, co eliminuje ryzyko przesuwania się podczas gry. Jest to szczególnie ważne podczas intensywnych sesji, gdzie precyzyjne rozmieszczenie jednostek może zadecydować o wyniku bitwy. Dodatkowo, materiał jest odporny na zużycie, co sprawia, że mata posłuży przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd.

Rozmiar (112x152 cm) daje graczom wystarczająco dużo miejsca, by realizować nawet najbardziej skomplikowane taktyki i strategie. Mata jest łatwa do przechowywania i transportu, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno w domowych sesjach, jak i na turniejach. To produkt, który nie tylko wzbogaci wizualnie każdą grę, ale również zwiększy jej komfort i płynność.

 

"Deadworld Tomb" to mata, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy, łącząc w sobie wyjątkowy design, funkcjonalność i trwałość. Dzięki niej każda bitwa staje się prawdziwie epickim starciem, pełnym emocji i strategicznej głębi.

Więcej informacji

Wysokość zewnętrzna [mm] 1120
Szerokość zewnętrzna [mm] 1152
Rodzaj produktu / materiał Mata materiałowa antypoślizgowa
Materiał Poliester 245 g/m2, jednostronnie antypoślizgowy
Kompatybilna skala 28-36 mm
Zadruk jednostronny
Wzór główny DeathWorld Tomb
Wykończenie cięcie mechaniczne
Przechowywanie zrolowana, złożona
Kompatybilne gry Warhammer 40K / Horus Heresy
Wymiary 112 cm x 152 cm / 44” x 60”
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: DeathWorld Tomb 44”x60” / 112x152 cm - jednostronna, antypoślizgowa mata materiałowa
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.