Nowości produktowe

Drodzy gracze,

Wraz z nowym sklepem zaktualizowaliśmy ofertę produktową o nowe wzory mat do najróżniejszych gier. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

Warhammer 40K - 9 edycja

Od kilku miesięcy na naszych stołach gości 9 edycja Warhammera 40k. Postanowiliśmy wypełnić zapotrzebowanie na maty i akcesoria do tej gry i przygotowaliśmy wszystkie wzory w 3 oficjalnych wymiarach stołów: 44"x30", 44"x60", 44"x90".

To nie koniec dobrych wieści! Wszystkie kolejne zaprojektowane wzory będą również w tych rozmiarach. We wszystkich technologiach (w tym maty neoprenowe dwustronne).

Pokemon TCG


Bardzo popularna gra karciana doczekała się naszego wsparcia jeśli chodzi o wzory mat. Przygotowaliśmy 6 designów które odpowiadają żywiołom Pokemonów. Zapraszamy!

Maty karciane w różnych tematykach

Wielokrotnie pytaliście o maty uniwersalne, pasujące do różnych uniwersów. Przygotowaliśmy szereg wzorów - od mat powiązanych z Cthulhu, poprzez tematy wojenne a skoczywszy na wampirycznym symbolu Ankh. Zapraszamy do działu Maty karciane- Fantasy

Maty karciane w odcieniach kolorystycznych

Tego typu mata jest idealnym podkładem na biurko, ale także może służyć jako mata do gry czy podkładka pod myszkę. Maty możecie obejrzeć tutaj.

Maty POKER oraz BLACK JACK

Zaprojektowane specjalne z okazji otwarcia nowego sklepu maty do popularnych gier sprawdzą się zawsze, gdy zależy nam na estetycznej powierzchni i przyjemnej rozgrywce. Część mat do Texas Hold'em ma wyrysowane układy kart- co zdecydowanie ułatwia rozgrywkę niedzielnym graczom. Zapraszamy!

Dice Friend - woreczek i tacka na kości 2 w 1

Dice traye zyskały ogromną popularność, brakowało im jednak jednej właściwości - łatwego przenoszenia kostek i bibelotów po zakończeniu gry. Dice Friend umożliwia łate zapięcie tacki w mieszek. Proste i skuteczne rozwiązanie. Chcesz zobaczyć różne wzory ? Kliknij tutaj.

Dice Traye - tacki na kości

Nasz sztandarowy produkt doczekał się kilku nowych wzorów. Potrzebujesz koszyka na kości do gry Sagrada ? A może o tematyce Alien ? Wszystko w zasięgu ręki :)

Pokrowce i dodatkowe tuby na maty

Pytaliście nas wielokrotnie o pokrowce i dodatkowe tuby - a więc informujemy: są dostępne!

Maty i dodatki w pełni customizowane

Przygotowaliśmy cały dział, by customizacja była szybka i prosta. Możecie łączyć dowolne wzory dla mat dwustronnych, przesłać dowolny plik dla mat karcianych czy dice trayów. Wystarczy znaleźć odpowiedni produkt. Klik!

To chyba wszystko w nowej ofercie. Oczywiście to nie wszystko - nowe maty już projektujemy. Zapraszamy ! :)